Компараторы ADCMP567BCPZ

Товар отсутствует на складе.
Товар можно оформить под заказ.
| Cmrr, psrr (typ) | 69dB CMRR |
| Current - input bias (max) | 24µA @ 5V |
| Current - output (typ) | 30mA |
| Current - quiescent (max) | 20mA, 95mA, 18mA |
| Hysteresis | ±1mV |
| Mounting type | Surface Mount |
| Operating temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output type | Complementary, Differential, Open-Emitter, PECL |
| Package / case | 32-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Packaging | Tray |
| Part status | Active |
| Propagation delay (max) | 0.3ns |
| Supplier device package | 32-LFCSP-VQ (5x5) |
| Type | with Latch |
| Voltage - input offset (max) | 5mV @ 5V |
| Voltage - supply, single/dual (±) | ±4.75 V ~ 5.25 V |
| Производитель | Analog Devices Inc. |

