АЦП AD9444BSVZ-80

| Название | Описание | Производитель | Количество | Срок поставки | Кратность заказа | Цена (бел.руб.) | Заказать |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AD9444BSVZ-80 | Analog Devices AD | 1 шт. | склад | 1 |
324.7680 от 1 шт. 318.4000 от 2 шт. 308.8480 от 6 шт. 302.4800 от 10 шт. |
| Architecture | Pipelined |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data interface | LVDS - Parallel |
| Features | - |
| Input type | Differential |
| Mounting type | Surface Mount |
| Number of a/d converters | 1 |
| Number of bits | 14 |
| Number of inputs | 1 |
| Operating temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / case | 100-TQFP Exposed Pad |
| Packaging | Tray |
| Part status | Active |
| Ratio - s/h:adc | 1:01 |
| Reference type | External, Internal |
| Supplier device package | 100-TQFP-EP (14x14) |
| Voltage - supply, analog | 3.3V, 5V |
| Voltage - supply, digital | 3 V ~ 3.6 V |
| Производитель | Analog Devices Inc. |

