ИС управления транзисторами TC4423COE

| Название | Описание | Производитель | Количество | Срок поставки | Кратность заказа | Цена (RUB) | Заказать |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TC4423COE | TC4423COE-ND (РАСПРОДАЖА) | MICROCHIP | 12 шт. | склад | 1 |
47.3239 от 21 шт. 45.9718 от 101 шт. 45.0704 от 301 шт. 43.7183 от 1001 шт. 42.8169 от 1801 шт. |
| Current - peak output (source, sink) | 3A, 3A |
| Driven configuration | Low-Side |
| Gate type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High side voltage - max (bootstrap) | - |
| Input type | Inverting |
| Logic voltage - vil, vih | 0.8V, 2.4V |
| Mounting type | Surface Mount |
| Number of drivers | 2 |
| Operating temperature | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Package / case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Packaging | Tube |
| Part status | Active |
| Rise / fall time (typ) | 23ns, 25ns |
| Supplier device package | 16-SOIC |
| Voltage - supply | 4.5 V ~ 18 V |
| Производитель | Microchip Technology |

