ИС управления транзисторами UCC27517DBVR

| Название | Описание | Производитель | Количество | Срок поставки | Кратность заказа | Цена (USD) | Заказать |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UCC27517DBVR | DC/DC преобразователи импульсные | YOUTAI | 12 545 шт. | 7 дней | 1 |
0.2092 от 1 шт. 0.1982 от 91 шт. 0.1888 от 287 шт. 0.1825 от 544 шт. |
| Current - peak output (source, sink) | 4A, 4A |
| Driven configuration | Low-Side |
| Gate type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| High side voltage - max (bootstrap) | - |
| Input type | Inverting, Non-Inverting |
| Logic voltage - vil, vih | 1V, 2.4V |
| Mounting type | Surface Mount |
| Number of drivers | 1 |
| Operating temperature | -40°C ~ 140°C (TJ) |
| Package / case | SC-74A, SOT-753 |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Part status | Active |
| Rise / fall time (typ) | 8ns, 7ns |
| Supplier device package | SOT-23-5 |
| Voltage - supply | 4.5 V ~ 18 V |
| Производитель | Texas Instruments |

